Kategorie

Promocje

No Special products

Sprzęgła kłowe 

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki asortyment sprzęgieł kłowych. Skrętnie elastyczne sprzęgła kłowe zbudowane są tak by przenosić moment obrotowy bez zminy jego kierunku oraz wartości, co eliminuje występowanie poślizgu, a jednocześnie pozwala tłumić drgania powstałe podczas pracy. Sklep internetowy naszej firmy oferuje dostęp do sprzęgieł kłowych aluminiowych, stalowych i żeliwnych w wykonaniach standardowych, jak również z rozwiertami wykonanymi wg potrzeb klienta.

Oprócz szerokiego asortymentu gwarantujemy również profesjonalną obsługę. Możecie Państwo skonsultować się z nami w wypadku jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości. Skorzystacie Państwo z atrakcyjnych ofert cenowych. Dokładamy także wszelkich niezbędnych starań, aby towar dotarł do Państwa w możliwie najkrótszym terminie od momentu złożenia zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertę sprzęgieł kłowych. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałym asortymentem, dostępnym w naszym sklepie.